"به نام پروردگار یکتا"

  مشتری گرامی از اینکه فروشگاه اینترنتی گسترش بذر مهر را برای خرید محصولات کشاورزی و باغبانی خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم و به خود میبالیم.

لطفآ قبل از تآیید پرداخت به نکات ذیل توجه فرمایید:

- ارسال محصولات و کالاهای فروشگاه برای جایجای  کشور عزیزمان ایران؛از طریق پست پیشتاز و پست سفارشی صورت خواهد گرفت.

- خریدار می بایست به هنگام ثبت نام آدرس کامل و صحیح پستی به همراه  کدپستی ، شماره موبایل و نام واقعی خود را جهت تسهیل در امر ارسال کالا واطلاع رسانی به موقع  وارد نماید.

-ارسال کالا پس از ثبت سفارش حداکثر  ظرف مدت 24 ساعت کاری صورت خواهد گرفت.

-تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل به اداره پست از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما مشتری گرامی خواهد رسید.

- پس از ارسال کالا ؛ کد رهگیری مرسوله پستی از طریق پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد که با مراجعه و وارد کردن کد مربوطه در سایت اداره پست (که لینک آن در قسمت پایین ، سمت راست همین سایت موجود می باشد) می توان مراحل ارسال و دریافت کالا را پیگیری نمود.  

- مبالغ تعیین شده  برای  ارسال پستی بر اساس هزینه بسته بندی اولیه؛ ارسال به مرکزپستی ؛ بسته بندی در مرکز پستی ؛ وزن مرسوله ؛ مالیات و  ارسال از طریق پست پیشتاز و پست سفارشی  استان های همجوار و غیر همجوار و درون استانی(استان تهران)  تعریف شده است. 

-در صورت تمایل به خرید محصولات جدید  پس از پرداخت مبلغ سفارش و بسته شدن فاکتور؛ قبل از ارسال محصولات به اداره پست میتوانید از طریق لینک پرداخت سریع بانک ملت که در قسمت پایین و سمت راست صفحه وبسایت موجود میباشد نسبت به پرداخت هزینه مازاد اقدام و با اعلام از طریق پیامک و یا کانال تلگرام اطلاع رسانی نمایید تا محصولات به بسته ارسالی شما اضافه گردد.

-  لازم به یادآوری است که هر بذر نیاز به شرایط خاص اقلیمی و نگهداری های خاص خود را  جهت به ثمر رسیدن دارا میباشد. نظر به اینکه در انتخاب  بذرهای ارائه شده دقت بسیاری صورت گرفته شده  است ؛ خواهشمند است  قبل از سفارش بذر دلخواه  به شرایط خاص مورد نیاز جهت رشد آن توجه گردد  چرا که  در غیر اینصورت  هیچگونه مسئولیتی متوجه این  فروشگاه  نمی باشد.

- نظر به اینکه بسته بندی های انجام گرفته توسط این فروشگاه با نهایت دقت انجام می گردد لذا این فروشگاه در قبال هرگونه خسارت وارده به بسته بندی ها هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .

- در صورت عدم رضایت مشتری از کالای ارسالی استرداد وجه صرفا منوط به عودت محصول به این فروشگاه با هزینه خود مشتری می باشد.

- در صورت ارسال  کالایی  متفاوت با کالای درخواستی مشتری؛ هزینه پستی عودت کالا به عهده این فروشگاه می باشد.  

- به دلیل مشکلات در حمل؛ نشاء کاکتوس های ارائه شده  بدون خاک ارسال خواهد شد. لذا پیشنهاد می گردد قبل از  دریافت آنها نسبت به تهیه خاک کاکتوس استریل اقدام گردد.

- در پایان لازم به تذکر است برخی از بذر ها جهت ضدعفونی؛ آغشته به قارچ کش تیرام یا بنومیل می باشند لذا خواهشمند است جهت حفظ سلامتی خود دقت لازم را به عمل آورید.  


"با تشکر فراوان"                          

  .مدیریت فروشگاه اینترنتی گسترش بذر مهر.